top of page

Zapisy na kurs podstawowy!

Ruszamy z kolejną edycją kursu podstawowego PADI Open Water Diver! Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 24 sierpnia (poniedziałek) o godz. 18:00 w poznańskich Termach Maltańskich! W programie: omówienie materiałów szkoleniowych, harmonogram kursu + pierwsze zajęcia teoretyczne! Zapisy pod nr 728 584 197, do zobaczenia pod wodą!

W trakcie zajęć basenowych, teoretycznych i na wodach otwartych opanujesz podstawy nurkowania rekreacyjnego. Na kursie uczymy się m.in. zasad bezpiecznego nurkowania, systemu partnerskiego, obsługi sprzętu, dobrych nawyków nurkowych, rozwiązywania sytuacji awaryjnych, sposobów komunikacji ale przede wszystkim dobrze się bawimy!

Po kursie otrzymujesz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów!

Cena kursu to 1800 zł, płatna w dwóch ratach: I rata - 900 pln płatna w chwili odebrania materiałów szkoleniowych, II rata - 900 pln płatna najpóźniej w dniu ukończenia kursu (drugi dzień zajęć na wodach otwartych).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 728 584 197 - Michał, w celu wcześniejszego odebrania materiałów szkoleniowych.

Zapraszamy i do zobaczenia pod wodą!

Wyróżnione Posty
Ostatnie Posty
Tagi
Nie ma jeszcze tagów.
Dołącz do nas
  • Facebook Sticker
  • YouTube Sticker
bottom of page