top of page

Jesteśmy agentem biura podróży Pazola Travel & Adventure, specjalizującego się w niesamowitych wyprawach nurkowych. Zobacz jakie wyjazdy mamy zaplanowane, wybierz swój wymarzony kierunek i zapisz się na przygodę życia! W uwagach przy rezerwacji miejsca wpisz ScubaLibre, a dodatkowo otrzymasz voucher na dowolny program: Discover Scuba Diving, ReActive / Scuba Review lub Discover Local Diving w Poznańskiej Bazie Nurkowej.

 

Do zobaczenia pod wodą! 

NURKOWANIE POZNAŃ

NIEZWYKŁA RAJA AMPAT

18.04. - 30.04.2024

 

Papua Zachodnia to jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. Mnogość życia pod wodą oszałamia – to tutaj zanotowano rekord księgi Guinnessa w ilości gatunków ryb zauważonych na jednym nurkowaniu – 374! Irian Jaya nie tylko zaskakuje podczas nurkowania – występuj tu również wiele endemicznych gatunków ptaków i roślin. Znajdziemy tu futrzaste torbacze, piękne rajskie ptaki, barwne storczyki a nade wszystko cudną, oszałamiającą zieleń pięknie współgrającą z błękitem wody i spektakularnymi zachodami słońca! Irian Jaya na długo pozostanie w Waszej pamięci.

BALI _ WYPRAWY NURKOWE _ POZNAŃ

BALI - WYSPA JAK ZE SNÓW

30.06. - 11.07.2024

 

Bogata i zróżnicowana kultura Bali dotyka tutaj każdego  – od kwiecistych i bogato pachnących ofiar dla lokalnych bóstw rozłożonych na każdym kroku, przez liczne procesje, które – wydaje się, ze co chwila – zamykają tłumami wierzących zmierzających do świątyń główne drogi tej wyspy; przez nieco diaboliczna muzykę i taniec. Prawie wszystko na tej wyspie jest w taki czy inny sposób połączone z uduchowieniem jej mieszkańców – ponad 10000 świątyń nie powstało tutaj przez przypadek 

bottom of page