top of page

Jesteśmy agentem biura podróży Pazola Travel & Adventure, specjalizującego się w niesamowitych wyprawach nurkowych. Zobacz jakie wyjazdy mamy zaplanowane, wybierz swój wymarzony kierunek i zapisz się na przygodę życia! W uwagach przy rezerwacji miejsca wpisz ScubaLibre, a dodatkowo otrzymasz voucher na dowolny program: Discover Scuba Diving, ReActive / Scuba Review lub Discover Local Diving w Poznańskiej Bazie Nurkowej.

 

Do zobaczenia pod wodą! 

FILIPINY / WYPRAWY NURKOWE / POZNAŃ.jpg

PRZEDŚWIĄTECZNE FILIPINY Z SINGAPUREM!

24.11. - 09.12.2023

Filipiny są znane szeroko przez piękno lokalnych plaż. Piasek i woda to jednak nie wszystko - Filipiny to również mekka ludzi aktywnych! Filipiny zapewniają jedne z lepszych na świecie warunkow do surfowania. Tutaj przyjeżdzają turyści uprawiać kajakarstwo i kite surfing. Zachwyci Was trekkking po niezwykle malowniczych górach, kolarstwo górskie, canyoning i oczywiście nurkowanie.

ARABIA SAUDYJSKA / WYPRAWY NURKOWE / POZNAŃ

ARABIA SAUDYJSKA - WODA I ZIEMIA NIEZNANA

31.01. - 09.02.2024

Każdy kojarzy Arabię z ropą naftową, szejkami, pustynią i kobietami, które od niedawna mogą prowadzić tutaj pojazdy mechaniczne. Królestwo Arabii Saudyjskiej to jednak znacznie więcej niż nagłówki medialne i petrodolary. Arabia to również ogromny kraj, z dwóch stron otoczony przez wodę: od wschodu przez Zatokę Perską (560km wybrzeża) a od zachodu przez Morze Czerwone (aż 1760km wybrzeża!). Tutaj jest również kolebka i ostoja Islamu z jego barwną kulturą i architekturą.

BUNAKEN / WYPRAWY NURKOWE / POZNAŃ

BUNAKEN - PERŁA INDONEZJI

01.02. - 12.02.2024

 

Park Narodowy Bunaken u brzegów indonezyjskiego Celebesu uchodzi za jedno z najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie. Park ten od 1991r. obejmuje nie tylko 890km2 wody ale rownież wyspy, które znajdują się na jego terenie: Bunaken, Manado Tua, Siladen, Mantehage, Nain oraz Nain Kecil. Pod wodą znajdziemy ponad 70 gatunków korali, 5 gatunków żółwi morskich, diugonie i całą plejadę najróżniejszych ryb tego regionu - ponad 70% gatunków ryb występujących w Oceanie Indyjskim otoczy nas już w pierwszych minutach po zanurzeniu!

LAGUNA CHUUK / WYPRAWY NURKOWE / POZNAŃ

LAGUNA CHUUK - NAJWIĘKSZE WRAKOWISKO ŚWIATA!

03.02. - 16.02.2024

 

Przez Amerykanów nazywane "Gibraltarem Pacyfiku" wyspy położone są w centralnej części oceanu, oddalone od Papui-Nowej Gwinei o 1100 kilometrów, od Japonii o 3250 kilometrów, a od Hawajów aż o 5500 kilometrów, co czyni z nich dość odosobnione miejsce, lecz z pewnością przepiękne. Miano to zawdzięcza rafom koralowym otaczającym wyspy. 

NURKOWANIE POZNAŃ

NIEZWYKŁA RAJA AMPAT

18.04. - 30.04.2024

 

Papua Zachodnia to jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. Mnogość życia pod wodą oszałamia – to tutaj zanotowano rekord księgi Guinnessa w ilości gatunków ryb zauważonych na jednym nurkowaniu – 374! Irian Jaya nie tylko zaskakuje podczas nurkowania – występuj tu również wiele endemicznych gatunków ptaków i roślin. Znajdziemy tu futrzaste torbacze, piękne rajskie ptaki, barwne storczyki a nade wszystko cudną, oszałamiającą zieleń pięknie współgrającą z błękitem wody i spektakularnymi zachodami słońca! Irian Jaya na długo pozostanie w Waszej pamięci.

BALI _ WYPRAWY NURKOWE _ POZNAŃ

BALI - WYSPA JAK ZE SNÓW

30.06. - 11.07.2024

 

Bogata i zróżnicowana kultura Bali dotyka tutaj każdego  – od kwiecistych i bogato pachnących ofiar dla lokalnych bóstw rozłożonych na każdym kroku, przez liczne procesje, które – wydaje się, ze co chwila – zamykają tłumami wierzących zmierzających do świątyń główne drogi tej wyspy; przez nieco diaboliczna muzykę i taniec. Prawie wszystko na tej wyspie jest w taki czy inny sposób połączone z uduchowieniem jej mieszkańców – ponad 10000 świątyń nie powstało tutaj przez przypadek 

bottom of page